X JUBILEUSZOWA GALA CHARYTATYWNA

Termin

14.12.2019 r.

Miejsce

Aula Artis, Poznań

Godzina

18:00 - 21:00

Gwiazda

Stanisław Soyka

Prowadzący

Kamil Baleja

Uczestnicy

100 000+

CEL KONCERTU

Świąteczna impreza „Gwiazda na Gwiazdkę” organizowana jest już od 2009 roku. Za całość odpowiada Fundacja Bliżej Gwiazd.

Koncert umożliwia zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, a także spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem.  Proces przygotowania do wydarzenia ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji i zainteresowań. Ponadto, koncert integruje osoby niepełnosprawne ze środowiskiem.

MISJA

Prowadzenie, wspieranie, promowanie oraz rozwój działalności artystycznej utalentowanych osób ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

CEL

Dofinansowanie wypoczynku dzieci z rodzin ubogich i wykluczonych społecznie.

WIZJA

Wspieranie inicjatyw lokalnej społeczności, organizacja własnych działań, głównie w zakresie kultury i sztuki oraz na rzecz osób niepełnosprawnych.

MIEJSCE KONCERTU

Aula Artis to wyjątkowe miejsce łączące sztukę i biznes oraz wydarzenia kulturalne. 

Jest to jedna z największych sal koncertowych w Poznaniu, która stwarza niespotykane do tej pory możliwości organizacji koncertów. Aula jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy, oświetleniowy, urządzenia translacyjne oraz mobilną widownię. Przestrzeń dostępna do organizowania wydarzeń artystycznych nawet dla 600 osób.

Aula Artis to idealne miejsce na organizację wydarzeń o wyjątkowym, prestiżowym charakterze.

GWIAZDY

Stanisław Soyka

gwiazda wieczoru

Gitara elektryczna: Tomasz Jaśkiewicz
Saksofon/flet: Aleksander Korecki
Trąbka: Marcin Lamch
Bębny: Kuba Sojka
Perkusja: Zbigniew Uhuru Brysiak
Gitara elektryczna: Przemek Greger

Krzysztof Iwaneczko

gwiazda gali

Wokalista jazzowy, pianista, zwycięzca VI edycji The Voice of Poland. Tworzył widowiska muzyczne z Adamem Sztabą i Piotrem Rubikiem. W styczniu 2019 roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Jestem”.

Kamil Baleja

prowadzący

Dziennikarz radiowy RMF FM, Radio Złote Przeboje. Prowadzący telewizyjne programy m.in. „Sopot of the Top Festiwal”, „Must Be The Music”, „Sylwester z Telewizyjną Dwójką”, „40 lecie Kombii”, „Idol”, „Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat”, „Przebój Lata RMF FM i TV Polsat”.

Kasia Wilk

popularna polska wokalistka

Artystka nie tylko śpiewa, ale i komponuje, produkuje i pisze teksty do swoich utworów. Znana jest ze współpracy z raperem Mezo.

O FUNDACJI BLIŻEJ GWIAZD

bliżej gwiazd

Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych Bliżej Gwiazd

Główne cele przyświecające działalności Fundacji:
 • Promowanie, wspieranie osób uzdolnionych artystycznie, tworzenie grup twórczych.
 • Wspieranie i popularyzacja przedsięwzięć z dziedziny kultury i sztuki.
 • Produkcja widowisk koncertowych mających na celu promowanie utalentowanych osób.
 • Organizowanie, prowadzenie i finansowanie projektów kulturalnych i artystycznych w tym: warsztatów, zajęć, szkoleń, kursów, wykładów, konferencji, imprez kulturalnych, akcji społecznych, wystaw, wernisaży, pokazów, koncertów, konkursów, występów, przedstawień teatralnych, projekcji filmowych, przeglądów, festiwali, wymian młodzieżowych, targów i innych form promocji w zakresie działalności kulturalnej oraz na rzecz osób niepełnosprawnych.
 • Działalność na rzecz dzieci specjalnej troski i osób niepełnosprawnych, umożliwiająca im aktywny udział w życiu społecznym, bezpośredni kontakt z kulturą i sztuką.
 • Integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi w obszarze kultury, sztuki i edukacji.
 • Organizacja, dofinansowanie oraz wspieranie wyjazdów osób na kolonie i obozy oraz festiwale artystyczne na terenie kraju i poza jej granicami.
 • Produkcje nagrań muzycznych i audiowizualnych promujących utalentowanych artystów.
 • Świadczenie bezpośredniej lub pośredniej pomocy rzeczowej, finansowej i organizacyjnej na rzecz osób utalentowanych artystycznie.
 • Finansowanie nagród i stypendiów dla osób szczególnie uzdolnionych i utalentowanych.
 • Współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej oraz organizacjami pozarządowymi, nie wykluczając międzynarodowych.
 • Publikacja wydawnicza, fonograficzna dokonań ludzi związanych z Fundacją.
 • Materialne, informacyjne, instrumentalne, emocjonalne wspieranie inicjatyw o charakterze non-profit podejmowanych przez lokalną społeczność.
 • Działalność charytatywna.
 • Inne służące realizacji celów Statutu i potrzeb społeczeństwa.

ul. Rubież 19/1, 61-612 Poznań

NIP: 6112725958

REGON: 021816320

KRS: 0000410168

Nr konta: 28 1160 2202 0000 0002 1294 2654 (Millennium Bank)

Close Menu